Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

B-Squad - Fredag 10 augusti 18:00 5 serier AM Burn Semianie fredag 14:30

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb
1. Albin Jivhem för. The Golden Bowlers
2. Alexsander Flodin BK Joker
3. Annie Sjöndin Kahlbom AIK
4. Charlie Källberg BK Virveln
5. Edward Karle Örgryte IS BF
6. Emelie Samuelsson BK Virveln
7. Frej Levin Forss BK Femtionian
8. Glenn Florens Karlslunds IF BF
9. John Sjöberg BS Almen
10. Jonas Persson-Planefors BK Taifun
11. Jonathan Lindell Södra BK
12. Kasper Astrup Johansen Danmark
13. Kelly Trinh BK Virveln
14. Leon Hellberg BK Sun Club
15. Lukas Andersson Olofströms BS
16. Malin Berg AIK
17. Mathilda Tidbeck B-K Eva
18. Max Näll BK Full House
19. Olivia Malmer BK Oden Falköping
20. Oscar Larsen Danmark
21. Robin Sandberg BK Taifun
22. Adam Calais BK Sun Club
23. Albin Cedergren Zorrow Club
24. Albin Sandberg Team Alingsås BC
25. Anders Johansen Norge
26. Anton Andersson IS Göta
27. Anton Gustavsson BK Sun Club
28. Clara Andersson Tollarps BK
29. Daniel Johansson Team Clan BK
30. Elias Sjögren Turebergs BwK
31. Elis Jacobsson Team Värnamo BC
32. Emil Høstbo Danmark
33. Emil Nilsson BK Allön
34. Felix Bergman Team Clan BK
35. Fredrik Andersson Sundbybergs IK
36. Frida Johannesson IFK Göteborg Bowling Herr
37. Hugo Nilsson BK Allön
38. Hugo Videtorp Höganäs BC
39. Isabell From Stureby BK
40. Jackie Cheung Team Ystad BK
41. Joel Johansson Team Clan BK
42. Joel Lindergren Krantz BK Virveln
43. Johanna Lejderud Holmstrand BK Linnéa
44. Jonathan Johansson Höganäs BC
45. Josefin Andersson BK Oden Falköping
46. Kristoffer Sund AIK
47. Lucas Fjällborg BK Oden Falköping
48. Lukas Andersson Tollarps BK
49. Lukas Martinsson Tingsryd KK
50. Nicole Layrisse Sundbybergs IK
51. Nils Holmgren BS Almen
52. Nora Johansson Eksjö BK/EBOK
53. Oscar Sjögren Turebergs BwK
54. Rasmus Eriksson BK Sun Club
55. Sandra Lundgren Linköpings DBS Zorita
56. Simon Andersson Olofströms BS
57. Tilda Lindberg BK Oden Falköping
58. Timmie Ahl IK Sterling
59. Viktor Karlsson BK Sun Club
60. William Berggren Team Clan BK